ads
عسل میثم
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
زنبورستان عسل میثم

سوالات متداول

Frequently Asked Questions

سلام، روزتون بخیر
مجموعه عسل میثم سوالات پر تکرار را در قسمت پایین گرد آوری کرده است .

درصورتی که سوالات شما در قسمت پایین نبوده با شماره های تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید:⇓

مجموعه ی میثم با بیش از 16 سال سابقه در زمینه کندو داری و تولید عسل، محصولات خود را قبل از بسته بندی و توزیع به آزمایشگاه واحد تحقیق و توسعه میثم جهت آنالیز تحویل داده و بعد از اعلام نتایج آزمایش و بررسی مشخصه های هر محصول آنرا بر روی محصولات درج میکنند. برگه آزمایش محصولات نیز در صورت لزوم آماده ارائه می باشد.

مجموعه میثم مجوزها و تاییدیه های مورد نیاز جهت اعتماد کامل را به شرح زیر  دارد: 

ارگانیک – حلال – سیب سبز – پروانه زنبور داری سازمان جهاد کشاورزی – پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی

راه های تأمین محصولات میثم :

سایت meysamhoney.ir

پیج اینستاگرام meysamhoney-ir

واتس آپ شماره : 09120778040

شماره تماس 09120778040 جهت مکالمه تلفنی

مجموعه میثم برای خرید بالای 500هزار تومان ، هیچ گونه هزینه حمل و نقل از خریدار نگرفته، ولی برای خرید زیر 500هزارتومان هزینه حمل و نقل به طور کامل با خریدار بوده است.

محصولات با بسته بندی صحیح جهت جابجایی در تمام استان های ایران درنظر گرفته شده است و نیز محصولات بعداز تحویل به ارگان های حمل و نقل و تهیه سند تحویل، هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستن محصولات در طول مسیر نداشته و نیز در صورت هر گونه مسئله، خریدار بایستی با شرکت حمل و نقل جهت اخذ خسارت متناسب با سند تحویل اقدام نماید.

جهت اخذ شرایط مربوطه بایستی قراردادی به تأیید طرفین منعقد گردد. که جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید:

09120778040

مجموعه میثم با پیاده سازی زیرساخت مورد نیاز، آمادگی همکاری با تمام ارگان ها جهت تأمین محصولات را داشته و در صورت اعلام نیاز با شماره 09120778040 تماس حاصل فرمایید.

در تولید عسل ارگانیک جمع آوری شهد و گرده، از گیاهانی صورت می پذیرد که دست ورزی ژنتیکی نشده و  به دور از نهاده های شیمیایی اعم از کود و سموم باشد. یکی از مهمترین شرایط زنبورداری ارگانیک، کلنی های زنبور عسل بایستی در محلی استقرار یابد که در شعاع پروازی زنبور عسل (حداقل 5 کیلومتر) مزارع کشاورزی و باغات غیر ارگانیک و شهرها نباشد.

0